Kadra

A TO MY 

 

 

Katarzyna Marczak – założycielka AKUKU.
Wyzwania, mierzenie się z nowymi tematami nie są mi obce. Zawsze angażuję się w 120% we wszystko co robię. Od kiedy zostałam mamą wiedziałam, że nadejdzie moment, w którym moja córka będzie musiała iść do żłobka. I od początku wiedziałam, że nie będzie to łatwy moment w moim i jej życiu. Wiele czytałam na temat rożnych rozwiązań opieki nad dziećmi, zwiedziłam też wszystkie żłobki w Ząbkach. Każde z nich oferowało mi dużą liczbę dzieci w grupie, jedną salę zabaw połączoną z salą do snu. Rzadkością były zajęcia dodatkowe takie jak rytmika, zajęcia sensoryczne, czy też język angielski dla maluchów. Właśnie dlatego stworzyłam wyjątkowe i kameralne miejsce jakim jest AKUKU . Jestem przekonana, że z przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa pozostawicie Państwo tu swoje pociechy. AKUKU gwarantuje mniejszą liczba dzieci w grupie, co pozwoli nam na poświęcenie większej uwagi każdemu dziecku. To jednak nie wszystko. AKUKU to także wykwalifikowana kadra, ponad 160 metrów powierzchni użytkowej i własny zewnętrzny plac zabaw. AKUKU jest alternatywą dla rodzin poszukujących kameralnych placówek opiekuńczych. Myślę, że stworzyłam miejsce, które jest spełnieniem Państwa oczekiwań.


Ewa Sawicka – współzałożycielka AKUKU.
Współzałożycielka AKUKU. Opiekunka grupy żłobkowej i językowy specjalista naszych maluchów. Zawodowy opiekun: bogate doświadczenie z maluchami w wieku 0 – 8 lat. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt oraz ukończony kurs dziennego opiekuna dzieci do lat 3.

 

 

 

Katarzyna Król – doświadczona opiekunka dzieci do lat 4 i opiekunka najmłodszej grupy w AKUKU. Optymistka pełna pasji. Występy na deskach teatru nie są jej obce. Melomanka i miłośniczka zwierząt. Na 100 procent angażuję się w czas który spędza ze swoimi podopiecznymi. Pełna pomysłów na tworzenie nowych rzeczy, nawet z najmłodszymi dziećmi. Do opieki nad dziećmi podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Nie boi się wyzwań i nowych zadań. Z Kasią nie ma szans na nudę . Posiada ukończony kurs opiekuna dziennego. Powierzone obowiązki wykonuje z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem, co pozwala stworzyć dzieciom drugi dom. Uśmiech na twarzy podopiecznych oraz czynione przez nich postępy są dla Niej najpiękniejszą, życiową nagrodą.